Cerber Motorsport – Zespół Formula Student
Zmień język

MÓWIĄ O NAS

Media
KIEDY COŚ ZACZYNA SIĘ PSUĆ, POTRAFIMY TO NAPRAWIĆ

Cerber Motorsport to pierwszy polski zespół studentów, który stanął na podium prestiżowych zawodów Formuła Student. Rywalizacja polega na zbudowaniu od podstaw bolidu wyścigowego, który oceniany jest przez międzynarodowe jury w wielu kategoriach. Rozmawiamy z Eweliną Moczulską, Koordynator Marketingu Cerber Motorsport

CERBER MOTORSPORT - CELEM JEST SUKCES W FORMULE STUDENT

Cerber Motorsport to kolejny, goszczący na naszych łamach, studencki zespół motoryzacyjny, który za cel postawił sobie udział w prestiżowych zawodach Formuła Student. Ekipa z Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej ma już za sobą pierwsze starty, a obecnie buduje bolid, który ma zapewnić sukces w 2016 r.

PRZYGODA Z FORMUŁĄ STUDENT: CERBER MOTORSPORT

Cerber Motorsport to zespół Formuły Student, założony przez studentów Politechniki Białostockiej. Powstał on w 2011 roku, a w oficjalnych zmaganiach zadebiutował w 2013 roku. Ich największym sukcesem jest 2. miejsce w klasyfikacji generalnej podczas zawodów we Włoszech w 2016 roku.

STUDENCI Z BIAŁEGOSTOKU PRACUJĄ NAD NOWYM BOLIDEM FORMULA STUDENT

CMS-4 - tak nazywa się nowy bolid, nad którym pracują studenci Wydziału Mechanicznego z zespołu Cerber Motorsport. Tym pojazdem chcą wystartować w zawodach z cyklu Formula Student, które odbędą się latem 2017 roku.

STUDENCI Z BIAŁEGOSTOKU PRACUJĄ NAD BOLIDEM. GDZIE NIM WYSTARTUJĄ?

CMS-4. Tak nazywa się nowy bolid, nad którym pracują studenci Wydziału Mechanicznego z zespołu Cerber Motorsport. Co jest istotne przy takim projekcie?

Media
AUTO - MOTO - CLUB

"Auto - moto - club" jest kołem naukowym studentów Politechniki Białostockiej, Wydziału Mechanicznego zrzeszającym młodych inżynierów, pasjonatów motoryzacji oraz mechaniki. W 2011 r. uformowany został zespół Cerber Motorsport, zajmujący się budową bolidu na zawody Formula Student.

Media
ZESPÓŁ CERBER MOTORSPORT W 2016 ROKU

Studenci z Politechniki Białostockiej tworzący występujący w zawodach Formuły Student zespół Cerber Motorsport, mają za sobą intensywny i bardzo udany rok. Nowy bolid spełnił pokładane w nim nadzieje, a zespół wziął udział w czterech zawodach notując w nich bardzo dobre wyniki. Zaowocowało to najlepszym miejscem polskiego zespołu w rankingu globalnym w historii.

CERBER MOTORSPORT W FORMULE STUDENT

Zawody Formuła Student są coraz popularniejsze wśród studentów kierunków technicznych polskich uczelni wyższych. Nad trzecim bolidem pracują właśnie studenci z Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej, którzy tworzą zespół Cerber Motorsport.

Media
MADE IN PODLASKIE

100 km w niecałe pięć sekund? Zdecydowanie tak - na Politechnice Białostockiej rodzi się kolejny mini bolid F1 – rekin na torze.

Media
HORYZONT ZDARZEŃ - NIEZWYKŁE SAMOCHODY

Pokażemy niezwykłe samochody, które projektują studenci z Politechniki Białostockiej.

Media
WYWIAD W RADIU AKADERA 87,7 FM

Media
MATERIAŁ O CERBER MOTORSPORT W PATI

Media
TARGI PLASTPOL - BOLID JAK DRUKOWANY

Media
WYWIAD W RADIU AKADERA - CERBER MOTORSPORT O BUDOWIE CMS-03 I REKRUTACJI

Media
WYWIAD W POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK - MĄDRE PODLASIE

POJAWILIŚMY SIĘ JESZCZE W:

Media
Media
Media